21.05.2020

В Одеській обласній державній адміністрації відбулась селекторна нарада щодо роботи сфери фізичної культури і спорту в умовах послаблення карантину

          21 травня 2020 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації В’ячеслава Овечкіна відбулася селекторна нарада присвячена питанням виходу сфери фізичної культури і спорту з режиму карантину.

          В нараді взяли участь міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Валентина Кольчак, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак, директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Готко, т.в.о. директорки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Одарій-Захар’єва, голова постійної комісії питань освіти, спорту, культури і туризму Одеської міської ради Олег Етнарович, начальник Управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради Руслан Пуздрач, керівники структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій та ОТГ, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та фітнес-клубів області, обласних спортивних федерацій та фізкультурно-спортивних товариств.

          На початку наради до учасників з вітальною промовою та словами підтримки  звернувся очільник Мінмолодьспорту Вадим Гутцайт.

          Були оговорені питання діяльності закладів фізичної культури і спорту області після послаблення карантину, початку навчально-тренувальної роботи та змагального процесу, вимоги до організації роботи та запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції.

          Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації висловлює подяку всім хто приєднався до обговорення!

          Відеозапис наради та рекомендації щодо роботи закладів фізичної культури і спорту незабаром будуть оприлюднені на офіційному сайті Управління.