24.10.2018

Вікторія Мотричко - чемпіонка Європи з міжнародних шашок

В Ізраїлі з 20 по 21 жовтня 2018 проходив чемпіонат Європи з шашок – 100 серед дорослих. Одеситка Вікторія Мотричко показала найкращий результат та здобула перше місце в категорії «блискавична гра». 

Спортсменка займається шашками з десяти років. Перших успіхів на міжнародній арені Вікторія досягла вже в 12 років. Вікторія Мотричко - українська шашистка, міжнародний гросмейстер. Чемпіонка світу з бразильських шашок  2007 року, чемпіонка Всесвітніх інтелектуальних ігор 2008 року з бразильських шашок, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року з міжнародних шашок, призер чемпіонатів світу та Європи з російських шашок, чемпіонка Європи 2014 з швидких міжнародних шашок, багаторазова чемпіонка України з шашок-64 та шашок-100. Вікторія Мотричко поступово ввійшла в число лідерів.

На чемпіонаті в Ізраїлі Вікторія набрала в результаті - 13 очок, що на одне більше, ніж у росіянки, і на два, ніж у білоруски, лише за додатковими показниками фінішувала на третій позиції (11 балів також набрали спортсменка з Латвії і українка – Ольга Балтажи). В результаті саме одеситка посіла перше місце.

Вітаємо нашу спортсменку з високими результатами, успішним виступом та бажаємо подальших перемог!