22.10.2018

Змагання з гандболу серед чоловічих команд обласних сільських спортивних ігор

Завершилися змагання з гандболу серед чоловічих команд обласних сільських спортивних ігор. У змаганнях взяли участь представники 14 районів області. У фінальній частині змагань в Овідіопольському палаці спорту ім. В.І. Дукова зустрілися, як і в минулому році, команди Болградського, Іванівського, Овідіопольського і Роздільнянського районів.

Ігри проводилися за коловою системою. Команди-фіналісти порадували всіх присутніх яскравою, цікавою, захоплюючою грою.

17 раз поспіль переможцями стала команда Роздільнянського району (тренера - Заєць Валерій і Зейналов Денис). На другому місці господарі змагань - команда Овідіопольського району (тренер Рябоконь Олена).
Третє місце зайняли спортсмени з Іванівського району (тренера Лабушков Сергій, Воскобойников Валерій і Тимцюрак Марія). Команда Болградського району зайняла 4 місце (тренер-представник Бааджи Сергій).

Оргкомітетом і головними суддями змагань визначені кращі гравці фіналу, ними стали:
1. Клиса Сергій - Роздільнянський район;
2. Войтюк Андрій - Овідіопольський район;
3. Мунтян Віталій - Іванівський район.

Команди-призери отримали Кубки та дипломи, гравці - грамоти та медалі. Кращім гравцям та переможцям вручені пам'ятні призи.
Нагородження переможців та призерів змагань проводив губернатор області Степанов Максим Володимирович і голова федерації гандболу Одеської області Сергій Рафаїлович Гриневецький.