18.10.2021

Достойний виступ представників Одещини у Європейському Кубку чемпіонів з пляжного гандболу

З 7 по 10 жовтня у місті Ізола-дель Фемміне, в провінції Палермо, Сицилія (Італія) проходив Європейський Кубок чемпіонів з пляжного гандболу.  За титул боролися 15 чоловічих команд представники 10 націй, які були  поділені на три групи по п’ять команд. На цих змаганнях Україну представляв клуб «Odesa region». Наша команда потрапила до групи В разом з командами «HIR-SAT BHC» (Угорщина), «V.Gaw» (Португалія), «HVC» (Нідерланди), «London Beach Handball» (Англія).

У першій грі наші хлопці впевнено обіграли команду англійців з рахунком 2:0, у другій - перемогли португальців по буллітам.  На жаль, в третій грі фортуна була вже не на боці представників Одещини – як наслідок, поразка по буллітам у матчі з представниками Нідерландів. То ж, на команду «Odesa region» чекала вирішальна битва, поєдинок із командою з Угорщини.  Дуже прикро, але угорці виявилися сильнішими і перемогли з рахунком 2:0. Ця поразка відправила боротися наших спортсменів за 9-12 місце.

Приємно відзначити, що основний голкіпер нашої команди  Олександр Моiсеєв  за свою чудову гру отримав запрошення на участь у матчі всіх «Зірок» турніру.

Склад команди «Odesa region» - гравці: Олександр Моісеєв, Юрiй Делієргієв, Вадим Вірич, Олексій Шимончук, Мирослав Ільїн, Ігор Копишинський, Георгій Гордієнко, Микита Ішкін, Анатолій Гусинін, Олександр Полторацький, Євген Чуприна, Михайло Писаревський; офіційні особи: Олег Сич, Сергій Гордієнко, Олександр Ганєв, Олена Чуприна.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації дякує команді «Odesa region» за участь у змаганнях на такому рівні. Ви продемонстрували чудову гру, а також отримали колосальний досвід, тому перемоги обов’язково попереду!