09.06.2021

Керівництво Міністерства молоді та спорту України відвідало Одеську область

З 07 по 09 червня 2021 року відбулась робоча поїдка Першого заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Симонова, державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олексія Перевезенцева та радниці керівника Офісу Президента України, бронзової призерки Олімпійських ігор Олени Говорової до Одеської області.

В рамках програми візиту 07 червня керівництво Мінмолодьспорту ознайомилось з ходом реалізації проєкту реконструкції «Ізмаїльського палацу спорту», включеного до програми Президента України «Велике будівництво». Завдяки тісній співпраці місцевої, обласної та державної влади в Ізмаїлі вдалось створити сучасний спортивний комплекс, що включає універсальний спортивний зал для ігрових видів спорту, 25-ти метровий басейн, зали єдиноборств, відкритті майданчики, тенісні корти, скейт-парк. Також, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко представив проєкт реконструкції міського стадіону. Олена Говорова, яка є уродженкою Ізмаїлу, відзначила високу якість реалізації спортивної складової комплексу та суттєве покращення спортивної інфраструктури міста, а також зауважила, що реалізація цих проєктів сприятиме перетворенню Ізмаїла на спортивний центр півдня України.

Пізніше того ж дня, делегація вирушила до м. Вилкове, де ознайомилась з роботою Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи. Основним напрямком роботи ДЮСШ є розвиток здібностей вихованців у веслуванні на байдарках і каное. Під керівництвом досвідчених тренерів у Вилківській ДЮСШ займаються 111 вихованців. Гості були вражені роботою керівництва Вилківської громади, директора ДЮСШ Марії Голубової та тренерського колективу щодо розвитку та покращення матеріально-технічної бази ДЮСШ, а також спортивними успіхами вихованців та пообіцяли всебічну підтримку в питаннях розвитку Вилківської ДЮСШ.

Наступного дня, 08 червня, керівництво Мінмолодьспорту ознайомилось з ходом капітального ремонту ще одного об’єкту, включеного до програми Президента України «Велике будівництво» - легкоатлетичного манежу школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць». Проєкт включає роботи з облаштування нового покриття манежу, ремонт покрівлі, заміну вікон та встановлення системи вентиляції, оновлення інженерних мереж та ремонт внутрішніх приміщень.

Слідом, делегація оглянула, розташований поруч, Одеський палац спорту. Під час обговорення питань проведення реконструкції Палацу спорту, Сергій Симонов зауважив, що Мінмолодьспорт приділяє питанню відновлення спортивних споруд «Олімпійця» та Палацу спорту значну увагу та надасть усю необхідну допомогу та підтримку для створення на базі відновлених об’єктів спортивної інфраструктури в Одесі та Одеській області потужного спортивного кластеру.

Наступною зупинкою стало смт Затока, де на базі приватного пансіонату за кошти власників будується сучасний універсальний спортивний зал для ігрових видів спорту. Власник висловив готовність до проведення на базі пансіонату навчально-тренувальні збори національних збірних команд України та Одеської області з ігрових видів спорту. Чудове розташування в курортній зоні та наявність усієї необхідної інфраструктури дозволить проводити навчально-тренувальні збори на високому рівні.

09 червня відбулась зустріч Сергія Симонова, Олексія Перевезенцева та Олени Говорової з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким. На зустрічі також були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант та начальник управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентина Кольчак. Сторони обговорили враження та підсумки робочої поїздки, темпи створення в Одеській області сучасних спортивних споруд, а також пріоритетні об’єкти та напрямки роботи, зокрема відновлення «Олімпійця» та Палацу спорту, будівництво льодових арен, створення в регіоні спеціалізованих закладів освіти спортивного профілю, розвиток видів спорту та підтримку спорту вищих досягнень.