20.07.2021

Керівництво Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради привітали тренерів Одеської області з професійним святом

19 липня 2021 року голова обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та голова Одеської обласної ради Григорій Діденко зустрілись з провідними тренерами Одеської області.

Приводом для зустрічі стало відзначення професійного свята – Дня тренера, що відзначається відповідно до Указу Президента України від 24 червня 2021 року №263/2021 «Про День тренера». Цьогоріч свято відзначається вперше.

С. Гриневецький звернувся до запрошених тренерів, подякував за важку працю, відзначив роль спортивних тренерів у вихованні молодого здорового покоління українців та побажав наснаги та професійних успіхів.

Також, С. Гриневецький зауважив, що сьогодні одним з пріоритетів роботи обласної державної адміністрації є збереження та розбудова спортивної інфраструктури регіону, що створить умови для комфортної та продуктивної роботи тренерів.

Зі словами привітання на адресу тренерів звернувся й голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, який запевнив, що Одеська обласна рада підтримує та підтримуватиме в подальшому всі ініціативи та проекти направлені на розвиток фізичної культури і спорту в регіоні та покращення умов праці тренерів.

Запрошених тренерів було нагороджено почесними грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради та управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації вітає тренерів Одеської області з професійним святом!