16.11.2021

Керівництво Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради зустрілось з чемпіоном світу з боксу

15 листопада 2021 року відбулась зустріч керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з чемпіоном світу з боксу 2021 Юрієм Захарєєвим та його особистим тренером, Заслуженим тренером України Ігорем Юрескулом.

На зустрічі були присутні голови обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, заступник голови обласної ради Олег Радковський, начальник управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, президент Одеської обласної федерації боксу.

Нагадаємо, це був дебютний чемпіонат світу серед дорослих для Юрія. Цікаво, що Юрій – наймолодший чемпіон світу з боксу в Україні. Окрім того, він єдиний боксер, який підкорив п’єдестал молодіжного та дорослого чемпіонату світу за один рік.

Сергій Гриневецький привітав чемпіона світу з боксу з перемогою і за здобуття золотої медалі у ваговій категорії до 71 кг на чемпіонаті світу 2021 року з боксу серед чоловіків в Бєлграді, виявлену самовідданість та волю до перемоги, високу спортивну майстерність та вагомий особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України вручив йому Почесну Відзнаку голови Одеської ОДА.

«Приємно, що традиції одеського боксу мають таке глибоке та серйозне коріння і в місті Одеса, і в Білгороді-Дністровському. Мені надзвичайно приємно, що саме вихованець Білгород-Дністровської школи боксу, Юрій Захарєєв з Одещини, став справжньою сенсацією у світовому боксі в 2021 році і виграв золоту медаль світової першості у Белграді! Наша область завжди славилася видатними спортсменами, а залучати до спортивних занять якнайбільше дітей та дорослих є одним із завдань державної політики. Переконаний, що приклад Юрія Захарєєва буде гідним для наслідування у багатьох представників молодого покоління одеситів. То ж бажаю Юрію Захарєєву тільки перемог і досягати й надалі найвищих спортивних вершин!» – сказав Сергій Гриневецький.

Почесною Відзнакою голови ОДА за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, розбудову вітчизняної спортивної школи з боксу, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів членів збірної команди України з боксу був нагороджений і його особистий тренер Ігор Юрескул.

Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації вітає Юрія Захарєєва та Ігоря Юрексула з вражаючим результатом та бажає подальших перемог!