26.11.2021

Міністерство цифрової трансформації України Місяць цифрової грамотності

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголосило місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка покликана надихнути українців на навчання цифрових навичок.

Місяць цифрової грамотності проходить в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта протягом листопада 2021 року. 

Ініціативу вже підтримали Київстар, Укрпошта, WOG, Цитрус, Citrus.ua, robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється. Інформаційним партнером став Facebook. Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа. Закликаємо лідерів думок і соціально відповідальні компанії долучатися до ініціативи.

Щодня впродовж місяця спільно з партнерами Мінцифра буде:

В рамках проєкту Мінцифра спільно з партнерами проводить:

навчання цифровим компетентностям та інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей;

національний тест з цифрової грамотності Цифрограм для громадян, а також Цифрограми для вчителів, медиків, держслужбовців, міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL;

конкурси в соцмережах на тему цифрової грамотності з подарунками;

освітні онлайн-події;

презентації покрокових інструкцій щодо використання онлайн-сервісів.

Спеціально для Місяця цифрової грамотності Міністерство цифрової трансформації розробило набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до теми цифрової грамотності. Завантажуйте та використовуйте Open Pack дизайн-матеріалів: https://bit.ly/3EpKRzC.

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth

Нагадаємо, однією зі стратегічних цілей Міністерства цифрової трансформації України є навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.