10.06.2021

Обласні спортивні ігри Одещини 2021 року

З 04 по 06 червня 2021 в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району проходили Обласні спортивні ігри серед міських та селищних територіальних громад Одещини 2021 року, присвячені XXXII Олімпійським іграм у Токіо.

Урочисте відкриття змагань відбулося за участю начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Валентини Кольчак, голови ГО «Одеська територіальна організація ВФСТ «Колос» Тетяни Федоренкової та селищного голови Сергіївської громади Анатолія Чередниченко.

В спортивних іграх, що проходили на території санаторію ім. С.Лазо та спортивних залах Сергіївської ЗОШ, прийняли участь понад 250 спортсменів, які представляли 14 територіальних громад.

Протягом 3 днів представники громад брали участь у фінальних змаганнях спортивних ігор з таких видів спорту: армрестлінгу, волейболу (чол.), дартсу (спортивна сім’я), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, легкоатлетичної естафети (спортивна сім’я), настільного тенісу та перетягування канату.

Переможці та призери змагань у командному заліку були нагороджені кубками та дипломами.

Золоті медалі і грамоти за перше місце у фінальних змаганнях отримали представники територіальних громад з:

-армлестлінгу - Овідіопольська громада;

-гирьового спорту - Арцизька громада;

-легкоатлетична естафета (спортивна сім’я) – сім’я Горак (Березівська громада);

-легкоатлетичний крос –Арцизька громада;

-дартсу (спортивна сім’я) – сім’я Діордієвих (Арцизька громада);

-перетягуванні канату - Біляївська громада;

-настольний теніс– Болградська громада;

- волейбол – Арцизька громада.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації висловлює подяку учасникам, керівництву територіальних громад – учасників, Одеській територіальній організації ФСТ «Колос» та Сергіївському селищному голові Анатолію Чередниченко за участь та організацію змагань, а також вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в Одеській області.

Вітаємо переможців та призерів змагань!