22.10.2021

Одеса приймає міжнародний турнір з фігурного катання

З 20 по 25 жовтня на льодовій арені одеського Палацу спорту проходить перший міжнародний турнір з фігурного катання «Кубок Віктора Петренка» (Victor Petrenko Cup). Місцем проведенням Одеса була обрана не дарма, адже Віктор Петренко, на честь якого проводиться даний турнір, є уродженцем Південної Пальміри, Олімпійським чемпіоном, чемпіоном світу та триразовим чемпіоном Європи, до того ж, пан Віктор – один  із найяскравіших представників відомої одеської СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Турнір відбувається під патронатом відділення НОК України в Одеській області та під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU). В змаганнях приймають участь більше 150 фігуристів з 10 країн світу: Великої Британії, Грузії, Естонії, Кіпру, Латвії, Австралії, Білорусі, Польщі, Узбекистану та України. За перемогу в турнірі змагаються спортсмени усіх вікових груп  – новіси (діти-кадети), юніори та сеньйори. 

Україну на цих змаганнях представляють наступні спортсмени: чемпіони країни в танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін, срібний призер чемпіонату України в чоловічому одиночному катанні, переможець юніорського чемпіонату України Кирило Лішенко, переможець розіграшу Кубка України в чоловічому одиночному катанні Вадим Новіков, чемпіони України серед юніорів в танцях на льоду Марія Пінчук та Микита Погорєлов.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації бажає всім учасникам змагань удачі, перемоги та якомога менше травм!