07.09.2021

Одещина зустріла спортивних героїв України

7 вересня 2021 року в Міжнародному аеропорті «Одеса» відбулась зустріч членів національної паралімпійської збірної України, які повернулись до України після участі в XVI Паралімпійських іграх в Токіо. Всього з Токіо до Одеси прибули 7 спортсменів та 3 тренери – всі представники стрільби кульової.

На зустрічі були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант, начальник управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, начальник Одеського регіонального центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Вячеслав Гашибаязов, директор Обласної ДЮСШ стрільби Олег Близнюков, рідні та близькі спортсменів.

Привітати колег по збірній завітали також чемпіон Паралімпійських ігор в Токіо з веслування академічного Роман Полянський та учасники Паралімпійських ігор пауерліфтер Костянтин Панасюк та легкоатлет Олександр Литвиненко, які прибули до України раніше.

Всього в активі одеських паралімпійців 6 медалей: Роман Полянський – І місце з веслування академічного, Андрій Дорошенко – ІІ місце зі стрільби кульової, Василь Ковальчук – ІІ та ІІІ місце зі стрільби кульової, Ірина Щетнік – двічі ІІІ місце зі стрільби кульової.

Під час прес-конференції спортсмени подякували за палку підтримку вболівальників та рідних, без якої вони б не вибороли такі високі нагороди, а також Одеській обласній державній адміністрації та Одеський обласній раді, за ініціативою яких спортсмени отримували щомісячну грошову допомогу для забезпечення підготовки в розмірі 20 тисяч гривень. Не оминули спортсмени своєю увагою й плідну роботу Одеського регіонального центру «Інваспорт», який забезпечував підготовку спортсменів протягом всього тренувального циклу. Водночас, спортсмени та тренери висловили побажання щодо покращення матеріально-технічною бази, яка використовується спортсменами під час підготовки.

Але не тільки успіхи наших спортсменів стали приводом для радощів сьогодні. Так, срібний призер Паралімпійських ігор Андрій Дорошенко сьогодні відзначає свій 34 день народження. Привітати іменинника зі святом прибула ціла делегація з його рідного міста Роздільна.

 

Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації вітає спортсменів та тренерів з високими результатами, висловлює подяку за їх важку працю та бажає їм подальших звершень!