06.12.2021

Під час робочої поїздки до Одеської області керівництво Кабінету Міністрів України та Міністерства молоді та спорту України відвідали низку спортивних об’єктів регіону

06 грудня 2021 року в ході візиту до Одеської області міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов та міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт відвідали низку знакових спортивних об’єктів.

Першою зупинкою став легкоатлетичний манеж Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць», де завершуються роботи з капітального ремонту.

Гості, в супроводі голови Одеської обласної ради Григорія Діденко, народного депутата України Олексія Леонова, начальника управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Валентини Кольчак, оглянули основні приміщення манежу, який повернеться до повноцінної роботи вже з 01 січня 2022 року.

Далі було оглянуто спортивно-концертний комплекс «Палац спорту». В планах Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради масштабна реконструкція спортивного комплексу.

Останньою зупинкою став спортивний комплекс 9-го спортивного клубу Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, який тривалий час потребує повної реконструкції.

В ході візиту були обговорені основні проблемні питання функціонування та відновлення спортивної інфраструктури регіону.