10.09.2021

Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники та любителі спорту, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту!

День фізичної культури і спорту в Україні традиційно відзначається у другу суботу вересня, починаючи з 1994 року, коли за ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян Указом Президента України від 29 червня 1994р. № 340/94 «Про День фізкультури і спорту» було визначено відзначати це свято у другу суботу вересня. В 2021 році цей день припадає на 11 вересня.

Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної  адміністрації щиро вітає всіх спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, фізкультурників та прихильників спорту з Днем фізичної культури і спорту та бажає бадьорості духу, міцного здоров’я, нових спортивних звершень, оптимізму і мирного неба над головою!

Одещина – це край з давніми спортивними традиціями, який відомий досягненнями своїх спортсменів не тільки в Україні, а й у всьому світі. Спортсмени Одещини продовжують підкорювати п’єдестали найпрестижніших міжнародних змагань, завзято пропагуючи спорт і активний спосіб життя. Користуючись нагодою, управління фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації висловлює вдячність спортсменам, тренерам, меценатам, вчителям, всім працівникам сфери за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області.

Любіть спорт, бігайте, стрибайте, рухайтеся і вчиться перемагати. З Днем фізичної культури і спорту!