16.11.2021

Успіх Юлії Шульженко та Олександра Воронцова на чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO

З 5 по 14 листопада 2021 року в місті Будва (Чорногорія) пройшов чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед старших кадетів та юніорів. Змагання зібрали 1418 учасників з 39 країн. За результатами змагань збірна команда Україна посіла шосте командне місце.

В складі збірної команди України спортсмени Одеської області вибороли 2 золотих та 2 бронзових медалі:

- Вихованка Южненської ДЮСШ, Юлія Шульженок (тренер-викладач Катерина Гладка) у віковій категорії  - старші кадети (13-15 років) стала переможницею в двох розділах - «музичні форми зі зброєю та без зброї» і посіла ІІІ місце в розділі «креативні форми без зброї».

- Вихованець спортивного клубу «Зевс» Олександр Воронцов (тренер Станіслав Гордієнко) виборов бронзову медаль серед юніорів у  розділі К-1 (вагова категорія 67 кг)

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом та бажає подальших перемог!