30.09.2021

Успішний виступ одеських спортсменів на чемпіонаті України з фехтування серед юніорів

З 24 вересня по 2 жовтня в місті Миколаєві проходить чемпіонат України з фехтування серед юніорів пам’яті В. Мурашова. У змаганнях беруть участь команди областей України і м. Києва, спортсмени ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, навчальних закладів спортивного профілю, ФСТ, спортивних клубів 2002-2008 року народження. Переможці чемпіонату визначаються у командному та індивідуальному заліку.

Одеські шаблісти Іван Гайсін, Ростислав Кучеренко, Тимур Терзі та Максим Семенов здобули срібні нагороди в командних змаганнях з фехтування на шаблях. У фінальній напруженій боротьбі вони поступилися лише 2-ма ударами команді Києва 43:45. Вітаємо срібних призерів чемпіонату їх тренерів Олександра Васютіна та Микиту Столбунова.

В індивідуальному заліку Одещині те ж є чим пишатися: Іван Гайсін (тренер Олександр Васютін) здобув срібну нагороду в особистих змаганнях з фехтування на шаблях.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом і бажає ще більше перемог та підкорення нових вершин!