01.07.2021

Успішний виступ одеських спортсменів на змаганнях зі спортивної акробатики в Швейцарії

З 23 по 29 червня 2021 року в м. Женева проходив міжнародний турнір WORLD AGE GROUP COMPETITIONS зі спортивної акробатики, в якому взяли участь 496 спортсменів з 26-ти країн світу.

Переможцями змагань в категорії 12-18 років стали вихованці КДЮСШ № 1 м. Одеси Аллоярова Айгюль та Волкова Вікторія. Підготували спортсменів тренери: Олена Рошинець, Катерина Рошинець, Віктор Рошинець, Чепіль Юлія та Ілля Борозенцев.

Жіноча група Білгород-Дністровської ДЮСШ  Марія і Надія Шер, Аліна Романова, вихованці тренерів Тетяни Ломаченко, Світлани Прокопенко, Ольги Гаврилуци, стали фіналістами змагань і посіли п’яте місце в категорії 13-20 років.

Управління фізичної культури і спорту вітає спортсменів та тренерів з вдалим виступом і бажає подальших звершень на арені спорту!