13.10.2021

Успішний виступ одеської збірної на чемпіонаті України з козацького двобою в Києві

З 8 по 10 жовтня 2021 року в Києві пройшов чемпіонат України з козацького двобою (діти, юнаки, юніори, дорослі), в яких прийняли участь близько 700 спортсменів з 18 областей України.

Команду Одеської області представляли спортивні клуби: «Архат-Молот ММА» (тренер - Денис Молоденко), «Успіх» (тренер – Сергій Філімонов), «Шторм» (тренер – Михайло Жолобок), «Kogan Team» (тренер - Наталія Коган). В тривалій боротьбі наші спортсмени додали до скарбнички області 17 золотих, 9 срібних, 7 бронзових медалей в різних видах програми:

Дорослі 19+

-         Генрієтта Кіселева - 1 місце (борня-3) вагова категорія 55 кг

-         Михайло Жолобок – 1 місце (однотан)

-         Вікторія Грищенко - 1 місце (боротьба) вагова категорія 65 кг

-         Аніта Ходєєва – 1 місце (борня-1), 2 місце (борня-2) вагова кат. 65+ кг

Юніори 16-18 років

-         Олександр Рекал – 1 місце (борня-2), 1 місце (борня-3), вагова кат. 60 кг

-         Андрій Бувря – 1 місце (однотан)

-         Арсентій Тишковець - 1 місце (однотан), 3 місце (тан-двобій)

-         Олександра Стебловська – 1 місце (однотан), 1 місце (тан-двобій)

-         Даніїл Желясков – 2 місце (борня-3) вагова категорія 60 кг

-         Владислав Магура – 2 місце (борня-2) вагова категорія 60 кг

Юнаки 13-15 років

-         Софія Філімонова - 1 місце (Борня-3) вагова категорія 50 кг

-         Вікторія Перетягіна - 1 місце (однотан), 1 місце (тан-двобій)

-         Рустам Бузила – 1 місце (боротьба), 2 місце (Борня-3) вагова кат. 50 кг

-         Андрій Явдощук  – 2 місце (однотан)

-         Кирило Філімонов - 3 місце (Борня-3) вагова категорія 65 кг

Юнаки 10-12 років

-         Артем Станіславський – 1 місце (борня-2) вагова категорія 45 кг

-         Георгій Хоренко  – 1 місце (борня-2) вагова категорія 50 кг

-         Олександр Гаркуша - 2 місце (боротьба) вагова категорія 45 кг

-         Владислав Гнатенко – 2 місце (борня-2) вагова категорія 40 кг

-         Юрій Швець - 2 місце (боротьба) вагова категорія 45 кг

-         Артем Конарєв  - 2 місце (борня-3) вагова категорія 40 кг

-         Максим Улініч – 3 місце (боротьба) вагова категорія 55 кг

-         Іван Жежу – 3 місце (борня-2) вагова категорія 35 кг

-         Богдан Наконечний – 3 місце (боротьба) вагова категорія 45 кг

Діти 7- 9 років

-         Анна Хітренко – 1 місце (боротьба) вагова категорія 25 кг

-         Ярослав Лісовий – 3 місце (боротьба) вагова категорія 25 кг

-         Артем Самойленко - 3 місце (боротьба) вагова категорія 35 кг

Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації вітає спортсменів та тренерів, бажає подальшого зростання спортивної кар’єри!