18.05.2021

В Одесі пройшли чемпіонат світу та чемпіонат України зі спортивних танців

15-16 травня 2021 року базі спортивного комплексу «Black Sea PSV» в с. Крижанівка відбулись міжнародні змагання зі спортивних танців «Odessa Dance Festival», в рамках яких пройшли  чемпіонат України з латиноамериканської програми та чемпіонат світу за європейською програмою IDSA.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості – голова Одеської міської ради Геннадій Леонідович Труханов, начальник управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації Валентина Андріївна Кольчак, президент Асоціації спортивного танцю України Святослав Тарасович Влох. 

Показати свою майстерність з’їхались спортсмени з 6-ти країн та 16-ти областей України.

Збірна команда Одеської області, яку представляли вихованці тренера-викладача КДЮСШ №1 Віктора Васильовича Палія, показала гідні результати. Ганна Янкул та Кирило Корчмар стали чемпіонами світу в категорії «дорослі», та срібними призерами в категорії «професіонали». А «золото» на чемпіонаті України серед молоді до 19 років в латиноамериканській програмі вибороли Діана Себова та Артем Ляшук.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації вітає спортсменів та тренера з успішним виступом і бажає подальших звершень!