18.05.2021

В Одесі пройшли змагання з підводного спорту

14 травня 2021 року на базі спортивного комплексу Одеської національної морської академії пройшли змагання з підводного спорту – Кубок України, та відкритий чемпіонат Одеської області з акватлону.

Вперше в Україні змагання проводились одночасно на двох рингах розміром 5 х 5 метрів. Поєдинки проходили в басейні на поверхні води за коловою системою для груп 3-5 спортсменів та за олімпійською системою – до 2-х поразок. На ногах кожного спортсмена знаходились стрічки червоного та жовтого кольору. Завдання спортсменів – протягом 30 секунд зірвати стрічку з ноги противника і першим опинитися з цієї стрічкою на поверхні води.

За результатами Кубку України, переможці – Марія Лижіна (вагова категорія 70 кг.), Андрій Молчановский (вагова катеогря 80 кг.), Ярослав Гаврилов (вагова категорія 60 кг.) виконали нормативи Кандидата в майстри спорту України.

На змаганнях відкритого чемпіонату Одеської області з акватлону взяли участь 23 спортсмени в восьми вікових та вагових категоріях. Виконати норматив КМСУ вдалось Катерині Нікітенко, яка стала переможницею у ваговій категорії 70 кг.

Нормативи І спортивного розряду вперше виконали 9 спортсменів, ІІ спортивного розряду –10 спортсменів.

Вітаємо спортсменів, тренерів та організатора змагань – президента федерації підводного спорту та підводної діяльності Одеської області Євгена Ісааковича Тобака і бажаємо подальших звершень!