27.05.2021

В Одесі відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України

З 25 по 27 травня на стадіоні Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2008 р.н..

У змаганнях прийняли участь 132 спортсмена із 22 територіальних організацій ФСТ «Динамо» України, це діти з багатодітних сімей, діти-сироти та діти з неблагополучних сімей.

Більшість із зазначеної уразливої категорії дітей вперше приймали участь у заході такого рівня, змагалися на сучасному стадіоні (має статус бази олімпійської підготовки), вперше мали змогу побачити море і навіть відвідали дельфінарій, завдяки сприянню Одеської обласної організації.

Змагання відбулися на високому організаційному рівні. Окремо відзначимо головну суддівську колегію під керівництвом головного судді змагань Малютіна М.В.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, друге місце виборола команда Харківської обласної організації, а третє – Житомирської.

Переможці та призери чемпіонату у командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами і медалями ФСТ «Динамо» України, а також цінними подарунками від Одеської обласної організації (спортивні сумки та рюкзаки).

В церемонії нагородження взяли участь голова Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, генерал поліції третього рангу Бех О.В.,  начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Кольчак В.А., перший заступник голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Черкасова О.І.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації висловлює подяку голові ФСТ «Динамо» України, Міністру внутрішніх справ України А.Б Авакову, першому заступнику голови ФСТ «Динамо» України В.П. Коржу, голові Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України, генералу поліції третього рангу О.В. Беху, першому заступнику голови Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України О.І. Черкасовій за організацію та проведення змагань, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, а також Одеській обласній раді та Одеській обласній державній адміністрації за розвиток спортивної інфраструктури на території регіону!