04.10.2021

В Одеській області відкрилась перша локація соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

03 жовтня 2021 року в м. Березівка відбулось відкриття першої локації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», який реалізується в рамках програми Президента України «Здорова країна».

«Активний парк» - сучасна локація, де будь який охочий може самостійно виконувати вправи під керівництвом провідних тренерів, спортсменів та відомих українців. Все, що для цього потрібно – це смартфон та бажання ставати здоровішими. Щоб отримати доступ до відеоінструкцій з вправами потрібно сканувати QR-код, розміщений біля кожного елементу локації, на сторінці, що відкрилась, обрати рівень складності та розпочати тренування.

Випробувати нову локацію та відчути на власному досвіді всі переваги проєкту завітав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Під час ознайомлення з елементами локації Сергій Гриневецький зауважив, що реалізація проєкту «Активні парки» дійсно робить заняття фізичною культурою доступнішими, а також відзначив, що завдяки реалізації програм Президента України Володимира Зеленського «Здорова країна», «Велике будівництво» та «Велика реставрація» в Одеській області тривають, безпрецедентні за своїм масштабом, роботи з будівництва та реконструкція інфраструктурних об’єктів, в тому числі об’єктів спортивної інформаструктури.

Окрім того, Сергій Гриневецький закликав мешканців регіону активніше долучатись до занять фізичною культурою та провів відкрите тренування для місцевих спортсменів.

Висловлюємо подяку Березівській міській раді та її структурним підрозділам, які долучились до реалізації проєкту «Активні парки»!