18.10.2021

Вдалий виступ стрільців на чемпіонаті України

Протягом 12-17 жовтня у м. Вінниця проходив чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 1998 року народження та молодших (гвинтівка). Одещина на цих змаганнях була представлена спортсменами Обласної дитячо-юнацької спортивної школи стрільби. У командному підсумку збірна команда Одеської області посіла 4 місце. Проте в особистій першості та у трійках представники Одещини показали найкращі результати.

Зокрема, у вправі ГП-6 (стрільба стоячи, 60 пострілів, дистанція 10 метрів) серед дівчат одразу три одеситки в особистому заліку увійшли до фіналу і боролися за медалі – Михайлюк Софія, Супильник Олександра та Скорина Вероніка. В ході напруженої боротьби бронзу виборола 15-річна Михайлюк С. У командному ж заліку дівчата трійкою посіли перше місце.

У стрільбі з малокаліберної зброї спортсменки також відзначились своїми здобутками: у вправі МГ-9 (стрільба лежачи, 60 пострілів, дистанція 50 метрів) серед дівчат, трійка - Михайлюк С., Скорина В., Мартинюк В. - виборола срібло, а у вправі МГ-5 (стрільба з трьох положень (3 × 20) з коліна, лежачи, стоячи, дистанція 50 метрів) – у тому ж складі – золото чемпіонату України.

В особистій першості Михайлюк С. виборола золото у вправі МГ-6 (стрільба з трьох положень (3 × 40), дистанція 50 метрів), а у вправі МГ-9 поступилася вінничанці Волошиній Д. та посіла 4 місце.

Управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації вітає спортсменів із вдалим виступом на чемпіонаті України та бажає не зупинятися на досягнутому!