29.12.2021

Відбулось урочисте відкриття легкоатлетичного манежу «Олімпієць»

29 грудня 2021 року відбулось урочисте відкриття легкоатлетичного манежу комунального закладу «Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності «Олімпієць», розташованого на проспекті Шевченка в м. Одесі.

Привітати спортивну громадськість Одещини з довгоочікуваним завершенням ремонтних робіт завітали голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, радниця керівника Офісу Президента України, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, народні депутати України Олексій Леонов та Олексій Гончаренко, олімпійські та паралімпійські чемпіони та призери з Одеської області.

Гості привітали спортсменів та тренерів зі здобуттям нового сучасного манежу, який для багатьох є другою домівкою, а також побажали нових перемог та звершень.

Капітальний ремонт легкоатлетичного манежу «Олімпієць» проведено в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації висловлює подяку Міністерству молоді та спорту України, керівництву Одеської обласної державної адміністрації, Одеській обласній раді, народним депутатам України, та всім, хто працював задля відновлення «Олімпійця»!