17.05.2021

Візит начальника управління до Університету Ушинського

14 травня відбувся візит начальника управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентини Кольчак до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

У ході візиту почесними грамотами від управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації були відзначені ректор університету Чебикін О.Я., завідувач кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств Долинський Б.Т., професор кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств Тодорова В.Г. за вагомий особистий внесок в підготовку фахівців галузі фізичної культури і спорту та розвиток студентського спорту в Одеський області.

Також, Валентина Кольчак вручила студентці університету Софії Бундзяк посвідчення про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» зі спортивної аеробіки.  

Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації висловлює щиру подяку керівництву університету за співпрацю та сприяння у розвитку фізичної культури і спорту в регіоні!